en

Ubytování na Chalupě u Frimlů

"Milí přátelé a budoucí hosté,
 pokud chcete prožít opravdu příjemné chvíle s rodinou a nabrat síly po těžké každodenní práci, neznám lepší místo, než je právě chalupa u Frimlů v Orlických horách. Chalupa prošla dvouletou celkovou rekonstrukcí, a po těžké a pilné práci naší rodiny, se s ní stalo toto nezapomenutelné místo plné překvapení. Původní majitelé by byli jistě hrdí na to, že tento dům neztratil kouzlo a zůstali v něm zachovány původní stavitelské prvky, které tvoří chalupu originální.

Prostě a jednoduše, přijeďte ochutnat Orlické hory a nadechněte se horského vzduchu pod širým nebem plných hvězd, a pak jistě pochopíte, že popsat toto místo je jedním slovem nemožné.."

Naše nově zrekonstruovaná chalupa se nachází v klidné oblasti orlického předhůří v obci Studené u Jablonného nad Orlicí. Chalupa v Orlických horách je ideálním místem nejen pro relaxaci, turistiku i cykloturistiku, ale také vhodná na dovolenou a ubytování pro milovníky zimních sportů.
Chalupa leží na svahu s nádherným výhledem na okolní horskou krajinu. Je obklopena loukami a ovocnými stromy a přitom nedaleko lesa, který v letních měsících nabízí příjemný stín, chutné borůvky a výběr hub a hřibů.


V chalupě lze ubytovat až 10 osob, případně je také možné využívat pouze jeden ze dvou apartmánů s vlastním vchodem (5 + 5 osob).


Hledáte ubytování až pro 20 osob?

Vedle chalupy u Frimlů se nachází náš objekt "Majdalenka". 
Tento poloroubený dům je postavený podle historické předlohy z roku 1773, a je celý vybaven dřevěným nábytkem. Součástí objektu je luxusní bazén s protiproudem.  

I zde můžeme ubytovat dalších 10 osob. Je tedy možné pro jednoho zájemce rezervovat dva objekty zároveň. V případě zájmu je možné využít i celý objekt Majdalenky + 1 apartmán Chalupy u Frimlů. 
Objekt Majdalenka i objekt Chalupa u Frimlů mají vlastní přístupovou cestu.

 V případě zájmu nás kontaktujte.


Nabídka našeho ubytování

Orlické hory - Majdalenka

Orlické hory - Chalupa u Frimlů

Slovensko - Velký Meder